Klimatizácie Bratislava

Kľúč k vašej tepelnej pohode

Ak raz vyskúšate výhody kvalitnej klimatizácie, nebudete si už bez nej vedieť predstaviť život. Rovnako ako stovky našich spokojných zákazníkov, ktorým klimatizácie od nás zabezpečujú tepelný komfort nielen v lete, ale prakticky v každom ročnom období. Pre každého, kto hľadá klimatizácie v Bratislave, sme tu my s tímom odborníkov, pre ktorých je predaj, montáž a servis klimatizácií skutočným poslaním.

Výber a montáž klimatizácie nenechávajte na obdobia, kedy udrú prvé horúčavy a pridajte sa k našim spokojným zákazníkom (pozrieť recenzie). Kontaktujte nás a ochotne pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Ak potrebujte údržbu a servis klimatizácie, stačí sa nám ozvať a postaráme sa, aby vaša klíma v byte, dome či v prevádzke fungovala opäť ako nová.

Klimatizácie do bytu, domu aj prevádzky

Klimatizácia nie je iba prémiovým doplnkom pre náročných, ale stala sa nevyhnutnou súčasťou bytu, domu alebo akejkoľvek vnútornej prevádzky. Jednoducho, všade tam, kde trávime čas. Počet tropických dní aj v našich zemepisných šírkach stále narastá, a tak patrí klíma do bytu medzi veľmi obľúbené a vyhľadávané zariadenia.

S klimatizáciami od nás sa môžete spoľahnúť na účinné chladenie počas letných horúčav a v prípade potreby aj na vyhrievanie, keď udrú poriadne mrazy. Klimatizácie v Bratislave a okolí ponúkame pre domácnosti, aby ste si mohli vytvoriť prostredie, kam sa budete vždy radi vracať. Nechýbajú však u nás ani klimatizácie pre firmy, obchody a iné komerčné prevádzky, ktoré vytvoria ideálne podmienky na prácu aj trávenie voľného času.

daikin sensira new
parapetná klimatizacia daikin

Nová klimatizácia od návrhu cez montáž až po sprevádzkovanie

Ak hľadáte dodávateľa klimatizácie v Bratislave – presne vieme, ako na to a sme pripravení do bodky naplniť vaše predstavy. Poradíme vám pri výbere, zameriame priestor, navrhneme to najúčinnejšie riešenie a pustíme sa do práce.

Pred samotným výberom a montážou klimatizácie vám ochotne poskytneme odbornú konzultáciu a odporučíme tie najlepšie klimatizačné jednotky s ohľadom na vaše požiadavky a špecifiká objektu.

Montáž klimatizácie vykonávame s maximálnou obozretnosťou a využívame tie najmodernejšie postupy, ktoré vás nebudú zaťažovať. Po montáži klimatizácie sme tu aj naďalej pre vás ak potrebujete zabezpečiť údržbu alebo servis.

Inštalujeme klimatizácie Midea, Samsung, a Daikin

Našou prioritou je vždy kvalitne vykonaná práca a vaša maximálna spokojnosť. Uvedomujeme si, že kúpa klimatizácie je investíciou na dlhšie obdobie a preto sme aj my stavili na spoľahlivé klimatizačné jednotky značiek MideaSamsung, a Daikin.

Do portfólia ponúkaných produktov starostlivo vyberáme iba klimatizácie tej najvyššej kvality spĺňajúce požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. V našej ponuke preto nemôžu chýbať ako cenovo dostupné klimatizácie monosplit, tak aj väčšie multisplit klimatizácie.

klimatizacia samsung windfree elite
midea breezeless+ multisplit

Vždy na blízku – servis klimatizácie v Bratislave a okolí

Vyberte si dodávateľa, ktorý vám bude na blízku. Špecializujeme sa na klimatizácie v Bratislave a okolí, čo samozrejme zahŕňa nielen montáž, ale aj údržbu a servis klimatizácií.

Všetky, aj tie najkvalitnejšie klimatizácie, si vyžadujú určitú údržbu, čistenie a dezinfekciu. Nemusíte ale na to byť sami a rovnako ani sami niekoho prácne zháňať, pretože o všetko sa postaráme my. V Bratislave a okolí zabezpečujeme servis klimatizáciíčistenie klimatizácií a tiež dôsledné dodržiavanie plánov údržby a starostlivosti, či už podľa pokynov výrobcu, alebo vašich špecifických požiadaviek.

Prečo si pre riešenie klimatizácie v Bratislave vybrať práve nás?

• Zabezpečujeme všetko od poradenstva cez montáž až po čistenie a servis klimatizácií

Bezplatné odborné poradenstvo pri výbere a pri montáži klimatizácií.

• Dodávame kvalitné klimatizácie Midea, Samsung a Daikin

• Máme dlhoročné skúsenosti a stále sa zdokonaľujeme

Rýchla a kvalitná montáž modernými postupmi

• Ponúkame klimatizácie pre byty, domy aj komerčné objekty