Klimatizácia do domu

Dokážete si predstaviť, ako veľmi zlepší klimatizácia do domu váš život a viete, ako si ju správne vybrať? V Masterklima ponúkame spoľahlivé riešenia chladenia pre všetky typy rodinných domov!

Máme klimatizácie do domu od výrobcov Midea, Daikin, AuxSamsung, s ktorými zaručene uniknete pred letnými horúčavami. Klimatizácia do domu ale nevytvorí pohodu len počas horúčav, využiť ju môžete aj na vykurovanie miestností. Sami sa rozhodnite, akú teplotu chcete mať v jednotlivých miestnostiach a klimatizácia sa o ňu jednoducho postará!

klimatizacia midea breezeless

Klimatizácia pre maximálnu pohodu

Správne zvolená, namontovaná a udržiavaná klimatizácia do domu sa stane vašim najobľúbenejším pomocníkom. Neveríte? Len si predstavte, ako si presne nastavíte udržiavanie konkrétnej teploty bez ohľadu na to, či za oknami domu zúria rekordné horúčavy, alebo sa preháňa snehová víchrica.

Ak si chcete správne vybrať klimatizáciu, nemusíte viac hľadať, v Masterklima vám ochotne poskytneme odbornú konzultáciu zdarma a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie.

klimatizácia do domu midea
Daikin stylish

Klimatizácia od Masterklima naplní vaše očakávania

Na klimatizácie sme experti – dlhé roky sme zbierali skúsenosti u nás aj v zahraničí. Pravidelne konzultujeme s výrobcami klimatizácii a využívame najmodernejšie montážne postupy. Klimatizácia môže byť navrhnutá už vo fáze projektu, nie je však problémom ani dodatočná montáž, pri ktorej vždy postupujeme s citom.

Ponúkame klimatizácie do domu tej najvyššej kvality – Klimatizácia do domu je investíciou, na ktorej sa neoplatí šetriť. Uvedomujeme si však, že nie vždy to najdrahšie riešenie je aj to najlepšie. Našu ponuku preto tvoria klimatizácie do domu Midea, Daikin, Aux a Samsung. Sústredili sme sa preto na pomer cena-výkon, spoľahlivosť a efektivitu.

Riešenie na mieru presne pre vás nemusíte sa stať odborníkom na klimatizácie, aby ste vybrali správne. Nás tím expertov zohľadní všetky špecifiká vášho domu a podľa toho navrhne to najlepšie riešenie. Poradíme tiež, či uprednostniť klimatizácie Midea, klimatizácie Daikin alebo inú značku. Každý dom je jedinečný a tak na dosiahnutie najlepších výsledkov je jedinečné aj každé riešenie klimatizácie do domu. Máme k dispozícii multisplit klimatizácie do viacerých miestností, monosplit klimatizácie či parapetné klimatizácie.

Bezproblémová montáž a následná podpora –  montáž klimatizácie do domu zvládneme rýchlo a profesionálne, bez toho, aby sme zbytočne obmedzovali fungovanie vašej domácnosti. Ochotne sa postaráme o údržbu, aby vám klimatizácia prinášala vždy bezproblémový zážitok.

Takto sa zorientujete pri výbere klimatizácie do domu

Aby vám nová klimatizácia do domu prinášala radosť a zároveň vás nezaskočila cena, treba si správne vybrať. Všímajte si najmä výkon, hlučnosť a funkčnú výbavu. Pri výbere berte do úvahy rozlohu miestnosti, chladiaci výkon klimatizácie, typ vnútornej jednotky a aj spôsob montáže.

Najväčšej popularite sa tešia tzv. delené klimatizácie do domu, kedy klimatizácia pozostáva z vnútornej a vonkajšej jednotky prepojenej potrubím a káblami. V prípade, že ide o jednu vnútornú a jednu vonkajšiu jednotku, ide o tzv. monosplit klimatizáciu.

Ak chcete chladiť viac miestností, tak hľadajte multisplit klimatizáciu. V takom prípade je na jednu výkonnejšiu vonkajšiu jednotku napojených viacero vnútorných jednotiek. Čo sa týka samotných vnútorných jednotiek, v domoch si svoje uplatnenie najčastejšie nachádzajú nástenné klimatizácie, avšak v našej ponuke nechýbajú ani parapetné klimatizácie a kazetové klimatizácie.

daikin perfera klima do domu

Klimatizácia do domu prináša úspory na energiách aj čistejší vzduch

Kvalitná klimatizácia vám okrem efektívneho chladenia a vykurovania ponúkne aj ďalšie funkcie zlepšujúce komfort. Využite nočný režim, ktorý je dokonale tichý, alebo režim okamžitého vychladenia, prípadne si chladenie nastavte pri odchode z práce cez svoj smartfón. Pokročilé klimatizácie sú vybavené aj ionizátorom, aby ste mohli užiť vzduch bez vírusov, baktérií a alergénov.

Teraz stačí už iba urobiť prvý krok k tomu, aby vám klimatizácia do domu mohla robiť radosť. Nezáleží či hľadáte klimatizácie do domu v Bratislave, Trnave, Dunajskej Strede či Malackách. Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku. Využite možnosť odbornej konzultácie a zistite, ako vám klimatizácia zmení život k lepšiemu!