Klimatizácia do bytu

Nezáleží na tom či hľadáte klimatizáciu do garsónky, apartmánu alebo do priestranného 5-izbového mezonetu. Klimatizácia do bytu je vítaným spoločníkom počas horúcich letných dní a vďaka možnosti ohrevu aj vtedy, keď svoju drsnú tvár ukáže zima. Kvalitnejšie klimatizácie do bytu sú vybavené ionizátorom, takže vzduch dokážu čistiť, odvlhčovať a prostredie výrazne spríjemniť.
Sme Masterklima a váš tepelný komfort v byte si ochotne zoberieme na starosť. Zverte nám montáž klimatizácie v byte a rozlúčte sa s prehrievaním interiéru počas horúcich letných dní, vysokou vlhkosťou či nedostatočným vykurovaním v zime. Kontaktujte nás rovno teraz alebo čítajte ďalej a presvedčte sa, že klimatizácia do bytu od nás je tým správnym riešením!
klimatizacie midea

Klimatizácia Midea alebo Daikin? Cena vás prekvapí a náš prístup tiež!

Zaujíma vás cena klimatizácie do bytu, pretože nechcete míňať príliš, no zároveň nemáte záujem o polovičné riešenia, akým môžu byť mobilné klimatizácie bez vonkajšej jednotky? Máme pre vás riešenie! V našej ponuke nájdete prémiové klimatizácie Daikin, ako aj veľmi spoľahlivé klimatizácie Midea, ktoré vynikajú skvelým pomerom ceny a výkonu. Veľmi obľúbenými v našej ponuke sú aj klimatizácie do bytu od výrobcu Aux či klimatizácie Samsung radu Windfree s typickým vyhotovením vnútorných jednotiek.

Klimatizácie do bytu teda ponúkame vo viacerých cenových hladinách, od dostupných až po prémiové. Nech už si ale vyberiete akúkoľvek, máte záruku, že vaša klimatizácia do bytu bude maximálne spoľahlivá, účinná a zároveň energeticky efektívna. Ak vás zaujíma cena klimatizácie do bytu, tak vás môžeme ubezpečiť, že montáž a súvisiace servisné služby ponúkame za veľmi férové ceny. Sme si istí, že klimatizácia do bytu s montážou nebude prehnanou záťažou pre váš rozpočet!

klimatizacia midea
parapetná klimatizacia daikin

Montáž klimatizácie do bytu rýchlo a kvalitne

Montáž klimatizácie do bytu nemusí paralyzovať vašu domácnosť a spôsobiť rozhorčenie susedov. Montujeme totiž rýchlo a profesionálne bez toho, aby sme vás akokoľvek zaťažovali. 
 
Montáž monosplit aj multisplit klimatizácie do bytu zvládneme väčšinou už v priebehu 3 hodín. Všetky spôsoby montáže klimatizácie s vami dôkladne preberieme a vyberieme to najvhodnejšie riešenie. 
 
Po montáži vám všetko ochotne vysvetlíme, tak aby vám nová klimatizácia do bytu prinášala maximálny úžitok.

Nástenné klimatizácie do bytu s pokročilými funkciami

Váhate, či sa vám oplatí klimatizácia do bytu? Tak to máme jednoznačne kladnú odpoveď! O to viac, ak si zvolíte klimatizáciu s pokročilými funkciami, ako ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne na diaľku, alebo klimatizáciu s ionizátorom, ktorý výrazne zlepší kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti. 
 
Ak ale aj zostane ako posledná vo vašom výbere nástenná klimatizácia za najnižšiu cenu, tak máte istotu, že horúce letá budú pre vás a ostatných členov domácnosti omnoho príjemnejšie a týmto spôsobom navyše zvýšite atraktivitu bytu v prípade predaja alebo prenájmu. Investovať do klimatizácie do bytu sa skrátka oplatí!
midea breezeless+ multisplit
daikin perfera klima

Ako spoznáte vhodnú klimatizáciu do bytu?

Ak sa chcete trochu zorientovať a získať prehľad medzi klimatizáciami kým sa nás rozhodnete kontaktovať, máme pre vás pár tipov na to, čo si všímať.

Najdôležitejšie sú funkčné vlastnosti, teda výkon, spotreba elektrickej energie a hlučnosť. Napríklad, klimatizácia s chladiacim výkonom 3,5 kW postačí na vychladenie miestnosti s rozlohou do 50-55 m2. Dôležitá je tiež spotreba energie, pričom ľahko sa zorientujete vďaka energetickému štítku. Pri najúspornejších klimatizáciách do bytu v triede A+++ môžete počítať so spotrebou približne 4-8Eur/mesiac. No a do tretice netreba zabúdať na hlučnosť klimatizácie do bytu, najmä ak bude vnútorná jednotka umiestnená v spálni alebo detskej izbe. Pri drahších modeloch môžete počítať s nižšou hlučnosťou na úrovniach len 15 až 20 dBa.

Premyslite si tiež, ako chcete klimatizáciu v byte používať a či vám postačia iba základ, alebo naopak, oceníte aj smart funkcie, ekologický mód alebo samočistiace režimy. Nezabúdajte tiež, že vnútorná klimatizačná jednotka môže aj po dizajnovej stránke ladiť s ostatným zariadením a nepôsobiť rušivo.

Ubezpečujeme vás, že nemusíte strácať čas výberom. Stačí sa nám ozvať a využiť možnosť odbornej konzultácie, vďaka ktorej zistíte nielen to, aká cena klimatizácie do bytu vás čaká, ale najmä, ktoré z dostupných riešení bude pre vaše potreby najlepšie!