Naša spoločnosť MASTERKLIMA, s.r.o. sa zaoberá predajom, montážou, čistením a servisom klimatizácií. Sme činní hlavne v meste DUNAJSKÁ STREDA a v BRATISLAVA, ale takisto aj v celom BRATISLAVSKOM, TRNAVSKOM a NITRIANSKOM Kraji. Máme dlhodobé skúsenosti v oblasti klimatizácií a radi Vám poradíme pri výbere vhodnej klimatizácie.

Predávame kvalitné klimatizácie značky Midea , Samsung a Daikin

montáž

MONTÁŽ
Zabezpečujeme kvalitný montáž klimatizácie na základe dlhoročných skúseností a rakúskych štandardov, pričom používame čo najmodernejšie technológie.
Dbáme na požiadavky zákazníka a po seba zanecháme čistotu. Počas montáže zakrývame podlahu, stenu a aj okolitý nábytok.
Kvalitný montáž prispeje k bezproblémovému chodu klimatizácie a výrazne predlžuje jej životnosť. Chceme aby Vám klíma slúžila roky bez problémov.

čistenie logo

ČISTENIE – PROFYLAKTICKÝ SERVIS
Na základe toho čo vidíme v praxe, môžeme povedať, že zabezpečujeme najkvalitnejšie čistenie a dezinfekciu klimatizácií v širokom okolí.
Klimatizácie vždy vyčistíme tak, ako by sme to robili sám pre seba doma. Na zdraví ľuďoch nám fakt záleží a s čistou klimatizáciou je možné predísť viacerým chorobám.

odborné poradenstvo logo

ODBORNÉ PORADENSTVO
Ponúkame Vám bezplatné odborné poradenstvo pri výbere a pri montáži klimatizácií.
Ak si neviete poradiť akú klímu potrebujete, alebo kde ju najlepšie umiestniť, kľudne nám napíšte, alebo zavolajte a my Vám poradíme.

servis logo

OPRAVA – SERVIS
Zabezpečujeme odborný záručný a aj pozáručný servis klimatizácií

Okresy kde ponúkame montáž klimatizácie Dunajská Streda , Bratislava , Galanta , Senec , Trnava , Komárno , Šaľa , Šamorín, Nitra a Pezinok
Montujeme klimatizácie do bytu , klimatizácie do domu , klimatizácie do firmy

ponúkané značky

Montáž klimatizácie, klimatizácia do bytu Trnava, klimatizácia do bytu Bratislava, klimatizácia do bytu Dunajská Streda, klimatizacia Dunajská Streda, čistenie klimatizácie Bratislava, klimatizacia samsung, klimatizacia midea, klimatizacie dunajská streda, klimatizácie Samorin, klimatizácie Galanta, klimatizácie Senec, klimatizácie Velky Meder