Naša spoločnosť MASTERKLIMA, s.r.o. sa zaoberá predajom, montážou, čistením a servisom klimatizácií. Sme činní hlavne v meste DUNAJSKÁ STREDA a v BRATISLAVA, ale takisto aj v celom BRATISLAVSKOM, TRNAVSKOM a NITRIANSKOM Kraji. Máme dlhodobé skúsenosti v oblasti klimatizácií a radi Vám poradíme pri výbere vhodnej klimatizácie.

Predávame kvalitné klimatizácie značky Midea , Samsung a Daikin

montáž

MONTÁŽ
Zabezpečujeme kvalitný montáž klimatizácie na základe dlhoročných skúseností a rakúskych štandardov, pričom používame čo najmodernejšie technológie.
Dbáme na požiadavky zákazníka a po seba zanecháme čistotu. Počas montáže zakrývame podlahu, stenu a aj okolitý nábytok.
Kvalitný montáž prispeje k bezproblémovému chodu klimatizácie a výrazne predlžuje jej životnosť. Chceme aby Vám klíma slúžila roky bez problémov.

čistenie logo

ČISTENIE – PROFYLAKTICKÝ SERVIS
Na základe toho čo vidíme v praxe, môžeme povedať, že zabezpečujeme najkvalitnejšie čistenie a dezinfekciu klimatizácií v širokom okolí.
Klimatizácie vždy vyčistíme tak, ako by sme to robili sám pre seba doma. Na zdraví ľuďoch nám fakt záleží a s čistou klimatizáciou je možné predísť viacerým chorobám.

odborné poradenstvo logo

ODBORNÉ PORADENSTVO
Ponúkame Vám bezplatné odborné poradenstvo pri výbere a pri montáži klimatizácií.
Ak si neviete poradiť akú klímu potrebujete, alebo kde ju najlepšie umiestniť, kľudne nám napíšte, alebo zavolajte a my Vám poradíme.

servis logo

OPRAVA – SERVIS
Zabezpečujeme odborný záručný a aj pozáručný servis klimatizácií

Okresy kde ponúkame montáž klimatizácie Dunajská Streda , Bratislava , Galanta , Senec , Trnava , Komárno , Šaľa , Nitra a Pezinok
Montujeme klimatizácie do bytu , klimatizácie do domu , klimatizácie do firmy

ponúkané značky