Klimatizácie Trnava

Tepelný komfort bez ohľadu na počasie

Premýšľate nad tým, ktorá klimatizácia do bytu alebo domu bude tým najlepším riešením? Staviate alebo rekonštruujete a chcete si už teraz zabezpečiť maximálny tepelný komfort bez ohľadu na počasie? V tom prípade ste na správnej adrese! Ponúkame totiž odbornú montáž klimatizácií do bytov, domov, firiem aj rôznych komerčných prevádzok. Všetko s vami dôkladne prejdeme a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky.

Sme tím profesionálov pre ktorých je predaj, montáž a servis klimatizácií skutočným poslaním. V prípade, že hľadáte klimatizácie Trnava alebo v blízkom okolí, a chcete mať istotu odbornej montáže a poskytnutia komplexného záručného a pozáručného servisu, sme tu pre vás.

Výber klimatizácie ešte pred montážou

Hneď na úvod sa trochu pochválime. Počas našej dlhoročnej histórie sme vyriešili množstvo zákaziek, ktorých výsledkom boli nielen dôkladne sprevádzkované klimatizácie, ale aj šťastní a spokojní zákazníci, o čom svedčia aj naše referencie! (odkaz sa otvorí v novom okne).

Spokojnosť zákazníka je totiž u nás na prvom mieste a toto tvrdenie pre nás nie je žiadnou frázou ani obyčajným klišé. Záujemcom, ktorí si od nás nechajú spracovať nezáväznú ponuku, zdarma vyhotovíme návrh toho najlepšieho technického riešenia s ohľadom na ich očakávania, rozpočet a priestorové podmienky.

Staneme sa vašim partnerom čo sa týka chladenia nielen vo fáze montáže klimatizácie, alebo jej servisu, ale už pri samotnom výbere. Uvedomujeme si totiž, aké náročné môže byť zohľadnenie všetkých faktorov a definitívny výber tej najlepšej klimatizácie.

klimatizacia midea
daikin perfera klima

Monosplit aj multisplit klimatizácie v Trnave

Našim zákazníkom chceme ponúkať iba to najlepšie, preto sa špecializujeme na dodávku a montáž klimatizácií značiek MideaSamsung a Daikin. Kúpa klimatizácie je investíciou na dlhšie obdobie a preto uprednostňujeme klimatizácie, ktoré vynikajú spoľahlivosťou a energetickou efektivitou, jednoducho také, aké by sme si vybrali aj sami.

Uvedomujeme si tiež, že každý zákazník má svoje špecifické potreby a požiadavky. V našej ponuke preto nechýbajú monosplit klimatizácie do jednej miestnostiklimatizácie multisplit do viacerých miestností, špeciálne klimatizácie do serverovní a tiež parapetné klimatizácie.

Klimatizácie v Trnave a okolí máme k dispozícii do bytov a rodinných domov, aby ste si vytvorili prostredie, kam sa budete vždy radi vracať. Okrem toho ale ponúkame aj klimatizácie pre firmy, podniky a rôzne komerčné prevádzky.

Montáž klimatizácie vždy odborne a precízne

Väčšina ľudí má záujem rovno o klimatizácie s montážou. Svojpomocná montáž klimatizácie totiž nie je nič jednoduché a z pohľadu bezpečnosti, platných zákonov a celkovej funkčnosti jednoznačne patrí do rúk odborníkov.

Montáž klimatizácie v Trnave stihneme v závislosti od veľkosti priestoru už do troch hodín, a to bez toho, aby sme narúšali bežný chod vašej domácnosti. Pracujeme odborne, rýchlo a precízne tak, aby sme nikoho nerušili. Náš tím je vám navyše k dispozícii aj po montáži klimatizácie za účelom zabezpečenia údržby a prípadného servisu.

daikin perfera klima do domu
midea breezeless+ multisplit

Aká je cena klimatizácie?

Jednoduchá otázka, no zložitejšia odpoveď. Cenu klimatizácie, teda samotnej jednotky zistíte ľahko aj prostredníctvom našej ponuky rozdelenej na monosplit klimatizácie, multisplit klimatizácie a parapetné klimatizácie.

Cena za montáž klimatizácie už ale záleží od rôznych okolností, ako je napríklad veľkosť priestoru, zložitosť montáže, spotreba montážneho materiálu. Ochotne pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, ktorú budeme schopní spresniť po obhliadke, nikdy nenastane situácia, že nebudete vedieť vopred, aká bude cena klimatizácie aj s kompletnou montážou.

Servis a čistenie klimatizácie v Trnave

Kvalitná klimatizácia vám môže vydržať pokojne aj 20 rokov. Základným predpokladom je však pravidelná údržba a čistenie. Zabezpečujeme odborný záručný a aj pozáručný servis klimatizácií, pričom našou ďalšou špecialitou je kvalitné čistenie a dezinfekcia klimatizácii tak, aby sme dosiahli absolútnu zdravotnú nezávadnosť a zároveň maximálnu účinnosť klimatizačnej jednotky.

Pre Trnavu a okolie zabezpečujeme servis klimatizácií, čistenie klimatizácií a tiež dôsledné dodržiavanie plánov údržby, či už podľa pokynov výrobcu, alebo vašich špecifických požiadaviek.

Prečo si pre riešenie klimatizácie v Trnave vybrať práve nás?

• Zabezpečujeme všetko od poradenstva cez montáž až po čistenie a servis klimatizácií

Bezplatné odborné poradenstvo pri výbere a pri montáži klimatizácií.

• Dodávame kvalitné klimatizácie Midea, Samsung a Daikin

• Máme dlhoročné skúsenosti a stále sa zdokonaľujeme

Rýchla a kvalitná montáž modernými postupmi

• Ponúkame klimatizácie pre byty, domy aj komerčné objekty